وانت بار مرزداران,نیسان بارمرزداران,وانت تلفنی مرزداران۴۴۰۴۸۲۲۴

وانت بار مرزداران  در غرب تهران، ارائه دهنده سرویس VIP و عادی برای حمل بار با وانت بار و نیسان بار است.ظریف بار وانت به عنوان بهترین وانت بار در مرزداران تهران به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.حمل هر نوع بار و محموله ایی در محدوده این منطقه از تهران را به وانت بار تهران بسپارید.وانت بار و باربری مرزداران ( نیسان بار مرزداران )اماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
حمل اثاثیه خانگی شما: حمل گاو صندوق، مبلمان، گاز، میز و صندلی، عسلی مبلمان و….دارای وانت بارهای VIP: نیسان بار مسقف، وانت مزدا اتاق موکت کاری شده.وانت بار مرزداران از شعبات وانت بار غرب تهران است.

منطقه مرزداران تهران

مرزداران از محله های به نام در غرب تهران است که باربری اسایش با مجموعه وانت بار مرزداران جابجایی و حمل وسایل و اثاثیه گوناگون را تسهیل بخشیده است . مرزداران از محلات محبوب و شناخته شده در شمال غرب تهران می باشد که روزانه درخواست های زیادی برای جابجایی اسباب و اثاثیه در ان وجود دارد که ما توانسته ایم با امکانات خود جوابگوی مشتریان محترم باشیم .
از مهمترین خیابان های مرزداران بلوار مرزداران می باشد که بزرگراه اشرفی اصفهانی را به بزرگ راه شیخ فضل الله نوری متصل می نماید . در گذشته نام این بلوار  شکوفه های انقلاب بوده که بعد از گذشت اندک زمانی به مرزداران تغییر نام داده است . مرزداران در منطقه 2 شهرداری واقع شده است که این محله تشکیل شده است از خیابان های عریض و پهن به همراه ساختمان های نوساز . وانت بار مرزداران با توجه به افزایش جابجایی ها در این محل طی سالهای گذشته درخواست های زیادی را پاسخگو بوده است .

وانت بار تلفنی مرزداران

در هر کجای مرزداران که هستید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به جابجایی اثاثیه شما اقدام نماییم . ما با توجه به خواسته شما خودرو به همراه تعداد نیروی مورد نیاز را به محل ارسال می کنیم . وانت بار تلفنی مرزداران اماده جابجابی بار از تمام خیابان ها و مراکز خرید مرزداران از جمله مرکز خرید پردیسان در انتهای خیابان سپهر ، مجتمع تجاری الوند در خیابان شهید ابراهیمی ، بازار میوه و تره بار ، مساجد مهم و … می باشد . شماره تماس وانت تلفنی مرزداران 02144048224/02144847817 است که در هر ساعت از شبانه روز در دسترس متقاضیان می باشد .
وانت بار مرزداران سلامت اجناس و اثاثیه شمارا تضمین می کند و کلیه اقلام از قبیل جهیزیه ، لوازم اداری ، اثاث منزل ، مبلمان ، لوازم لوکس و زینتی ، لوازم انفورماتیک و … را جابجا می کند.